ثبت سفارش در چای مارکت

مشتری محترم، برای ثبت سفارش خرید چای و دمنوش، باید اطلاعات تماس (نام، ایمیل و آدرس دریافت سفارش). این اطلاعات برای ایجاد یک حساب کاربری برای پردازش و ارسال سفارشات شما استفاده می شود.

پرداخت

وجه سفارش از طریق درگاه امن شتاب پرداخت میشود. لذا پس از نهایی سازی سبد خرید و تکمیل مشخصات خود به صفحه بانک بر روی دامنه http://shaparak.ir منتقل میشوید. پس از پرداخت رسید تراکنش به همراه شماره سفارش و اطلاعات آن از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیک ارسال میشود.

خبرنامه چای مارکت

ما بطور کلی بعد از عضویت شما در فروشگاه اینترنتی چای مارکت خبرنامه های فصلی را برایتان ارسال میکنیم. همواره میتوانید در صورت عدم تمایل به دریافت خبرنامه دریافت ایمیل را لغو کنید.

تحویل سفارش

سفارشات در تهران از طریق پیک موتوری در ساعت انتخابی شما و در سایر شهر ها از طریق پست پیشتاز ارسال میشود. لذا حداکثر زمان دریافت سفارشات در تهران 24 ساعت و در سایر شهر ها 3 روز کاری خواهد بود.

بسته بندی

تمام محصولات فروشگاه اینترنتی چای مارکت در بسته بندی کاملا بهداشتی و بصورت پلمپ ارسال میگردد. لذا در صورت مشاهده بسته بندی مخدوش از تحویل مرسوله خودداری نموده و سریعا مورد را از طریق تلفن یا چت آنلاین به اطلاع پشتیبانی چای مارکت برسانید.

ثبت شکایات

در صورت نیاز به ثبت هر گونه شکایت جهت هماهنگی با شماره 02177860862 تماس حاصل فرمائید.